DEMES YAPI MALZEMELERİ SAN. VE.TİC.LTD. ŞTİ. Toptan  müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir…

DEMES YAPI , her türlü probleminizi çözecek teknik alt yapıya ve kadroya sahip deneyimli personel eşliğinde çalışmalarını titizlik ve büyük bir özveriyle sürdürmektedir.

Profesyonel ticari hamlelerimiz ile birlikte esas değerin “İNANÇ – ALINTERİ – DOĞRULUK” olduğunu benimseyerek
yeni yatırımlar yapmak, ülke değerlerini ve kendimizi ileri taşımak ana hedefimizdir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve çözüm ortaklarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren sektöründe lider bir şirketi olmak.

MİSYONUMUZ
DEMES YAPI olarak dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir Türk yapı şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Yapı sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Tüketicilerimizin yaşadığı mekanlardan keyif alması için, en yenilikçi, en fonksiyonel, en pratik, en çözümleyici ürünleri üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulaşılabilir şekilde, en anlaşılır uygulama bilgileriyle pazara sunmak.


Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz
Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız. ,

Şirketimiz gelişen ve değişen ülke şartlarında yeni fırsatları değerlendirmek, ticari kapasitesini büyütmek ve ülkedeki tüm bölgeleri takip edebilmek amacıyla yatırımlarını ve ticari hamlelerini ESENYURT  bölgesinde icra etmektedir.