DYOTEK

Termoplastik reçine esaslı, kokusu giderilmiş solventle formüle edilmiş, leke problemli yüzeyler için geliştirilmiş, leke ve isi önleyerek tekrar yüzeye çıkmasını engelleyen, sararmaz, kullanıma hazır mat iç cephe duvar boyasıdır.

Dolum

0,375 LT / 0,75 LT / 2,5 LT / 15 LT

Özellikler

İç cephede her türlü boyalı/boyasız  yüzey üzerindeki lekeleri izole eder ve lekenin tekrar yüzeye çıkmasına engel olur. Yüzeylerde mevcut olan, nikotin, soba veya yangın sonrası oluşan kurum ve is, su, grafitti, mum boya, mürekkep, ruj, yağ (gres) lekelerini mükemmel şekilde izole ederek  tekrar yüzeye çıkmasını önler. Hiçbir boya sisteminin çözüm olmadığı kir problemlerinin giderilmesinde idealdir. Yağ ve alkid içermediğinden beyazlığını korur, zamanla sararmaz. Nemli ortamlarda da kullanılabilir. Dökülmeye karşı dayanıklıdır. Yüzeye astarsız mükemmel bir yapışma sağlar. Rahatsız edici kokusu olmadığından, uygulamadan kısa süre sonra boyanan alan kullanılabilir. Üzeri su ve nötr deterjan ile yıkanabilir.

Binaların iç kısımlarında her türlü boya üzerine, duvar ve tavanlara rahatlıkla uygulanabilir. Fabrika, atölye, lokantalar, sinema ve tiyatrolar, ofisler ve özel konutlarda çözüm bulunamayan leke ve izlerin kapatılmasında ve banyo, mutfak, kantin gibi nemli ortamlarda kullanılabilir.

Uygulama Açıklaması

  • Kullanıma hazırdır, fırça veya rulo ile inceltilmeden uygulanır.
  • 24 saat ara ile iki kat uygulama önerilir.

Ne Kadar Alan Boyar?

Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 L ile 9-11 m2 , 1 kg ile 6,4-7,9 m2 alan boyanır.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni'ni kabul ediyorum.
SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.